  • Mfr # 495P24-MGLD
  • Zoro # G211799974
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Wattage
60 W
Height
10.5 in
Lamp Watts
60
Material
Steel
Standards
UL/ CUL Certified
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
495P24-MGLD
Country of Origin
China
Dimensions
Height
10.5 in
Length
24"
Width
24 in
Cord/Wire Length
110"
Canopy Dimensions
5.125"L x 5.125"W
Chain Length
Rods: 1x3"+1x6"+2x12"+2x24"
Details
Item
Chandelier
Fixture Wattage
60 W