  • Mfr # 917MP24-BN-LED-10LCH
  • Zoro # G305843040
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
56.5"
Width
4.25"
Height
24"
Frame Material
Steel
Frame Finish
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
917MP24-BN-LED-10LCH
Country of Origin
China
Dimensions
Length
56.5"
Width
4.25"
Height
24"
Cord/Wire Length
118 in
Canopy Dimensions
56-1/2 in x 4-1/4 in
Details
Item
Linear Chandelier
Frame Material
Steel
Frame Finish
Chrome
Number of Lights
10
Light Bulb Wattage
5 W