  • Mfr # 919MP12-5R-BN-LED
  • Zoro # G615558801
Key Features
Energy Star Compliant
No
Fixture Wattage
5W
Shade Color
Brushed Nickel
Number of Lights
5
CRI
CRI>80
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
919MP12-5R-BN-LED
Length
12 in
Cord Length
180 in
Width
12 in
Height
12 in
Canopy Dimensions
12" L x 12" W
Details
Item
Chandelier
Energy Star Compliant
No
Fixture Wattage
5W