  • Mfr # 7509-9-32MGLD
  • Zoro # G111799692
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Collection
Gianna
Lamp Watts
60
Height
27.5 in
Dimmable
Yes
Standards
ETL
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
7509-9-32MGLD
Country of Origin
China
Dimensions
Width
32 in
Height
27.5 in
Canopy Dimensions
5.125"L x 5.125"W
Cord/Wire Length
110"
Chain Length
Rods: 2x24"+2x12"+1x6"+1x3"