  • Mfr # 1009-32W-MB-LED
  • Zoro # G611799505
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
5 in
Length
3 in
Width
32 in
Number of Lights
1
Collection Name
Liam
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1009-32W-MB-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
5 in
Length
3 in
Width
32 in