  • Mfr # 7507-12MGLD
  • Zoro # G711799955
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
16.5 in
Width
12 in
Number of Lights
1
Collection Name
Savanti
Shade Material
Glass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
7507-12MGLD
Country of Origin
China
Dimensions
Height
16.5 in
Width
12 in
Chain Length
Rods: 6x12"+1x6"+1x3"
Canopy Dimensions
5"L x 5"W
Cord/Wire Length
110"