  • Mfr # 1020-25W-MB-LED
  • Zoro # G215558706
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
4.75 in
Length
4 in
Width
25.25 in
Number of Lights
1
Style
Sleek, Contemporary, Modern, Urban
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1020-25W-MB-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
4.75 in
Length
4 in
Width
25.25 in
Backplate Dimensions
4.7" W x 4.7" H
Details
Item
Vanity
Number of Lights
1
Style
Collection Name
Warwick
Shade Material
Glass
Color Temp.
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Standards
CETL, T24/JA8, CEC Listed
Watts
25W