  • Mfr # 1008-25W-MB-LED
  • Zoro # G611799932
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
5 in
Length
2.5 in
Width
25 in
Number of Lights
2
Collection Name
Zane
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1008-25W-MB-LED
Country of Origin
China
Dimensions
Height
5 in
Length
2.5 in
Width
25 in