  • Mfr # GRAING-DTC51
  • Zoro # G414644422
/ea
Key Features
Application
Cryogenic
Label Color
White
Printer Series Compatibility
Direct Thermal Printers
Label Material
Polypropylene
Label Finish
Semi-Gloss
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GRAING-DTC51
Country of Origin
United States
Dimensions
Roll Length
2 in
Label Width
19 mm
Roll Width
19 mm
Label Height
51 mm