  • Mfr # PMW-NYL-19M-24X72
  • Zoro # G508383503
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
White
Overall Length
6 ft
Material
Nylon
Mesh Type
Woven
Opening Size
0.039 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PMW-NYL-19M-24X72
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
6 ft
Opening Size
0.039 in
Mesh Size
19 x 19
Overall Width
24 in
Wire Diameter
0.0159 in
Details
Item
Nylon Wire Mesh
Color
White
Material
Nylon
Mesh Type
Woven
Open Area
58 %