  • Mfr # PMW-NYL-19M-36X72
  • Zoro # G808383500
/ea
Free Shipping & Returns
Open Area
58 %
Mesh Size
19 x 19
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PMW-NYL-19M-36X72
Mesh Size
19 x 19
Overall Width
36 in
Opening Size
0.039 in
Wire Diameter
0.0159 in
Open Area
58 %