  • Mfr # PMW-NYL-200M-24X72
  • Zoro # G708383433
/ea
Free Shipping & Returns
Mesh Size
200 x 200
Mesh Type
Woven
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PMW-NYL-200M-24X72
Mesh Size
200 x 200
Overall Width
24 in
Opening Size
0.003 in
Wire Diameter
0.0015 in
Nylon
Mesh Type
Woven
Open Area
37 %