  • Mfr # PMW-NYL-22M-12X72
  • Zoro # G908383448
Open Area
58 %
Mesh Type
Woven
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PMW-NYL-22M-12X72
Overall Width
12 in
Opening Size
0.031 in
Mesh Size
22 x 22
Wire Diameter
0.0114 in
Open Area
58 %