  • Mfr # PMW-NYL-22M-36X72
  • Zoro # G008383447
/ea
Free Shipping & Returns
6 ft
Mesh Type
Woven
Mesh Size
22 x 22
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PMW-NYL-22M-36X72
Mesh Size
22 x 22
Opening Size
0.031 in
Overall Width
36 in
Wire Diameter
0.0114 in
Nylon
Mesh Type
Woven
Open Area
58 %