  • Mfr # PMW-NYL-300M-24X72
  • Zoro # G908383431
/ea
Free Shipping & Returns
Overall Width
24 in
Mesh Size
300 x 300
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PMW-NYL-300M-24X72
Overall Width
24 in
Mesh Size
300 x 300
Opening Size
0.002 in
Wire Diameter
0.0013 in
Open Area
28 %