  • Mfr # PMW-NYL-35M-12X72
  • Zoro # G808383425
Opening Size
0.02 in
Open Area
51 %
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PMW-NYL-35M-12X72
Opening Size
0.02 in
Overall Width
12 in
Mesh Size
35 x 35
Wire Diameter
0.0107 in
Open Area
51 %