  • Mfr # PMW-NYL-51M-24X72
  • Zoro # G208383421
/ea
Free Shipping & Returns
Overall Width
24 in
Mesh Size
51 x 51
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PMW-NYL-51M-24X72
Overall Width
24 in
Mesh Size
51 x 51
Opening Size
0.012 in
Wire Diameter
0.0085 in
Open Area
36 %