  • Mfr # PMW-NYL-61M-24X72
  • Zoro # G408383474
/ea
Free Shipping & Returns
Mesh Size
61 x 61
Mesh Type
Woven
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PMW-NYL-61M-24X72
Mesh Size
61 x 61
Overall Width
24 in
Opening Size
0.01 in
Wire Diameter
0.0048 in
Nylon
Mesh Type
Woven
Open Area
41 %