  • Mfr # 74434ABR-724-28-32
  • Zoro # G212534734
Material
67% Polyester/33% Cotton Flex-Tac Canvas
Size
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
74434ABR-724-28-32
Size
28 in
Color
Navy
Material
Inseam
32 in
Description
Apex Pants,Size 28" x 32",Dark Navy