  • Mfr # 74434ABR-098-44-34
  • Zoro # G412534596
Material
67% Polyester/33% Cotton Flex-Tac Canvas
Size
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
74434ABR-098-44-34
Size
44 in
Color
Volcanic
Material
Inseam
34 in
Description
Apex Pants,Size 44",Volcanic,Insm34"