  • Mfr # 74439ABR-724-28-36
  • Zoro # G412534565
Material
100% Polyester Fast-Tac Ripstop
Size
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
74439ABR-724-28-36
Size
28 in
Color
Navy
Material
Inseam
36 in
Description
Mens Cargo Pants,Size 28" x 36",Navy