  • Mfr # ECONO-2X4-BLACK/RED-20MM
  • Zoro # G422927951
/ea
Key Features
Double Sided
Yes
Width
24 in
Length
48 in
Thickness
20 mm
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ECONO-2X4-BLACK/RED-20MM
Country of Origin
China
Dimensions
Width
24 in
Length
48 in
Thickness
20 mm