  • Mfr # A-5VX1120/05
  • Zoro # G701277715
Belt Type
5V Banded Cogged
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A-5VX1120/05
Belt Type
5V Banded Cogged
Description
Cogged Wedge Banded V-Belt (5/8" X 112"), Color: Black, Depth W/O Band: 35/64", Material: Polyester Cord, OC Length: 5/8" X 112", Type: 5V Banded Cogged