  • Mfr # A-5VX1320/04
  • Zoro # G801268835
Belt Type
5V Banded Cogged
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A-5VX1320/04
Belt Type
5V Banded Cogged
Description
Cogged Wedge Banded V-Belt ( 5/8" X 132"), Color: Black, Depth W/O Band: 35/64", Material: Polyester Cord, OC Length: 5/8" X 132", Type: 5V Banded Cogged