  • Mfr # 420WD48144
  • Zoro # G916014662
Material
Porcelain Markerboard/Aluminum
Dry Erase Surface Finish
Cherry Wood Look Aluminum
Height
48 in
Color
White
Width
144 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
420WD48144
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
48 in
Width
144 in
Depth
0.5 in