  • Mfr # DW48120213
  • Zoro # G816013123
Width
120 in
Color
Baby Lettuce VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
Depth
0.5 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DW48120213
Width
120 in
Depth
0.5 in
Height
48 in