  • Mfr # FS-3-2430-36R
  • Zoro # G611074138
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FS-3-2430-36R
Description
Fabricated Sink, 3-compartment, 36 in. right drainboard, bowl size 24 in. x 30 in. x 14 in. deep, 14 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8 in. OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1 in. adjustable stainless steel bullet feet, overall 36 in. F/B x 111 in. L/R, NSF requires 2 faucets