  • Mfr # 93-83-60-36RL
  • Zoro # G511075112
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
93-83-60-36RL
Country of Origin
United States
Description
Regaline Sink, 3-compartment, with left & right-hand drainboards, 28 in. front-to-back x 20 in.W sink compartments, 12 in. deep, with 8 in.H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 36 in. drainboards, 1 in. adjustable bullet feet, 16 gauge 304 stainless steel, overall 36 in. F/B x 139 in. L/R, NSF