  • Mfr # DTU-U60-60L-X
  • Zoro # G111220707
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DTU-U60-60L-X
Country of Origin
United States
Description
Special Value Dishtable, undercounter, 60 in.W x 30 in.D x 44-1/2 in.H, 16 gauge 304 stainless steel top with rolled rims, 20 in. x 20 in. x 5 in. deep sink bowl on left, 10-1/2 in.H backsplash, stainless steel legs with welded cross bracing & stainless steel adjustable bullet feet, NSF