  • Mfr # 118XL075-DD
  • Zoro # G008222128
/ea
Key Features
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Premium Torque
Pitch Length - Timing Belts
5.08 mm
Number of Teeth - Timing Belts
59
Width - Timing Belts
19.05 in
Outside Length
11.8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
118XL075-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
5.08 mm
Width - Timing Belts
19.05 in
Outside Length
11.8 in