  • Mfr # 1200-8M-9.5-DD
  • Zoro # G208225561
/ea
Key Features
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Sync Torque
Number of Teeth - Timing Belts
150
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
9.5 mm
Outside Length
1200 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1200-8M-9.5-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Width - Timing Belts
9.5 mm
Outside Length
1200 mm
Details
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Sync Torque
Number of Teeth - Timing Belts
150
Pitch - Timing Belts
8 mm