  • Mfr # 1250-5M-09-DD
  • Zoro # G808227705
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
1250 mm
Number of Teeth - Timing Belts
250
Pitch - Timing Belts
5 mm
Width - Timing Belts
9 mm
Height
2.80 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1250-5M-09-DD
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
1250 mm
Width - Timing Belts
9 mm
Height
2.80 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
250
Pitch - Timing Belts
5 mm