  • Mfr # 1260XH100-DD
  • Zoro # G508228484
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Teeth - Timing Belts
144
Pitch - Timing Belts
7/8 in
Width - Timing Belts
1 in
Outside Length
126 in
Height
0.44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1260XH100-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Width - Timing Belts
1 in
Outside Length
126 in
Height
0.44 in