  • Mfr # 1680-14M-40-DD
  • Zoro # G308227458
Pitch Length - Timing Belts
1680 mm
Number of Teeth - Timing Belts
120
Pitch - Timing Belts
14 mm
Width - Timing Belts
40 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1680-14M-40-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
1680 mm
Width - Timing Belts
40 mm
Height
10 mm
120
Pitch - Timing Belts
14 mm