  • Mfr # 168XL031-DD
  • Zoro # G908227452
/ea
Key Features
Gearbelt Series - Timing Belts
G Series XL Profile
Width - Timing Belts
0.31 in
Height
2.27 mm
Outside Length
16.8 in
Gearbelt Type
XL
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
168XL031-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Width - Timing Belts
0.31 in
Height
2.27 mm
Outside Length
16.8 in