  • Mfr # 201MXL025-DD
  • Zoro # G208221747
/ea
Key Features
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Premium Torque
Pitch Length - Timing Belts
2.03 mm
Number of Teeth - Timing Belts
251
Width - Timing Belts
6.35 in
Outside Length
20.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
201MXL025-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
2.03 mm
Width - Timing Belts
6.35 in
Outside Length
20.1 in