  • Mfr # 4326-14M-30-DD
  • Zoro # G608224959
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
4326 mm
Number of Teeth - Timing Belts
309
Pitch - Timing Belts
14 mm
Top Width
30 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
4326-14M-30-DD
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
4326 mm
Top Width
30 mm
Height
10 mm
309
Pitch - Timing Belts
14 mm