  • Mfr # 4578-14M-60-DD
  • Zoro # G908222501
Key Features
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Sync Torque
Number of Teeth - Timing Belts
327
Pitch - Timing Belts
14 mm
Width - Timing Belts
60 mm
Outside Length
4578 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
4578-14M-60-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Width - Timing Belts
60 mm
Outside Length
4578 mm
Details
Gearbelt Series - Timing Belts
Dura-Sync Torque
Number of Teeth - Timing Belts
327
Pitch - Timing Belts
14 mm