  • Mfr # D1544-8M-200-DD
  • Zoro # G808222656
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
1544 mm
Number of Teeth - Timing Belts
193
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
200 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D1544-8M-200-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
1544 mm
Width - Timing Belts
200 mm
Height
6 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
193
Pitch - Timing Belts
8 mm