  • Mfr # D4004-14M-115-DD
  • Zoro # G208222690
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
4004 mm
Number of Teeth - Timing Belts
286
Pitch - Timing Belts
14 mm
Height
10 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D4004-14M-115-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
4004 mm
Height
10 mm
Top Width
115 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
286
Pitch - Timing Belts
14 mm