  • Mfr # D510-5M-09-DD
  • Zoro # G108228495
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
510 mm
Number of Teeth - Timing Belts
102
Pitch - Timing Belts
5 mm
Core Cord
Fiberglass
Top Width
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D510-5M-09-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
510 mm
Top Width
9 mm
Height
2.80 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
102
Pitch - Timing Belts
5 mm