  • Mfr # D640-8M-20-DD
  • Zoro # G008224832
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
640 mm
Number of Teeth - Timing Belts
80
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
20 mm
Height
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D640-8M-20-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
640 mm
Width - Timing Belts
20 mm
Height
6 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
80
Pitch - Timing Belts
8 mm