  • Mfr # D711-3M-15-DD
  • Zoro # G608226441
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
711 mm
Number of Teeth - Timing Belts
237
Pitch - Timing Belts
3 mm
Width - Timing Belts
15 mm
Height
2.40 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D711-3M-15-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
711 mm
Width - Timing Belts
15 mm
Height
2.40 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
237
Pitch - Timing Belts
3 mm