  • Mfr # CLMB36LAJENSN
  • Zoro # G311755122
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Type
Hardwired
Length
4 in
Includes
Diffuser
Voltage
120V
Material
Steel, Acrylic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CLMB36LAJENSN
Country of Origin
China
Dimensions
Width
36 in
Length
4 in
Details
Housing Finish
Satin Nickel
Type
Hardwired
Item
Overbed
Includes
Diffuser
Voltage
120V