  • Mfr # KNLU40WH
  • Zoro # G1243218
Voltage
12V
Watts
19.5
Type
Under Cabinet
Material
Acrylic
Energy Star Compliant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
KNLU40WH
Length
40
Width
40"
Height
0.67"
Voltage
12V