  • Zoro # G502302944
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With
For Continuous Pressure Use
Height
1.70 in
Type
Back-Flow
Inlet Type
FPT
Outlet Size
3/8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
561131
Zoro #
G502302944
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
1.70 in
Outlet Size
3/8 in
Length
3 in
Inlet Size
Width
2.30 in