  • Mfr # 10VMP76312MB
  • Zoro # G422870417
Key Features
Material
Carbon Steel
Includes
#8-32 x 1in & #8-32 x 1-1/2in Truss Head Machine Screws
Width
0.312 in
Finish
Matte Black
Length
4.312 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
10VMP76312MB
Country of Origin
China
Dimensions
Width
0.312 in
Length
4.312 in
Details
Material
Carbon Steel
Includes
Finish
Matte Black
Item
Wire Pulls 4 inch (102mm) Center-to-Center Matte Black Cabinet Pull - 10 Pack
Outer Mounting Hole Ctr. to Ctr.
4 in