  • Mfr # BLTS18-0312-2125316B
  • Zoro # G115927527
Shoulder Diameter
0.312 in
Shoulder Length
2-1/8 in
Material
300 Series Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BLTS18-0312-2125316B
Shoulder Diameter
0.312 in
Shoulder Length
2-1/8 in
Head Diameter
0.437 in
Head Height
0.218 in
Dia./Thread Size
0.25 in