  • Mfr # BLTS18-0218-1375TP
  • Zoro # G815924338
/ea
Free Shipping & Returns
Drive Size
3/32 in
Material
Titanium
Finish
Plain
Head Diameter
0.312 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BLTS18-0218-1375TP
Shoulder Diameter
0.218 in
Shoulder Length
1-3/8 in
Drive Size
3/32 in
Head Diameter
0.312 in
Head Height
0.156 in
Dia./Thread Size
0.164 in