  • Mfr # BLTS18-0218-1250316B
  • Zoro # G215936061
Shoulder Diameter
0.218 in
Shoulder Length
1-1/4 in
Drive Size
3/32 in
Material
300 Series Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BLTS18-0218-1250316B
Shoulder Diameter
0.218 in
Shoulder Length
1-1/4 in
Drive Size
3/32 in
Head Diameter
0.312 in
Head Height
0.156 in
Dia./Thread Size
0.164 in